+370 610 46281
info@virciuvis.lt
Žemaičių g. 65, Joniškis

Apie mus


Apie įmonę. Joniškio rajono žemės ūkio bendrovė  “Virčiuvis” įregistruota 1992 m. kovo 18 d.
Pagrindinės bendrovės veiklos – žemės ūkis ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis. Nuo 1992 m. bendrovė verčiasi augalininkyste ir  gyvulininkyste. Nuo 2009 rugsėjo 10 d.  bendrovė įregistravo ir pradėjo dar vieną pagrindinę veiklą – mažmeninę  prekybą statybinėmis medžiagomis.

 

Parduotuvė „Virčiuvis“. Parduotuvė „Virčiuvis“, įsikūrusi Žemaičių 65, Joniškis. Joje yra šiuolaikiškai įrengti keturi skyriai. Pirmajame skyriuje prekiaujama statybų duona: cementu, gipso, OSB prokštėmis, mineraline vata, putų polisteroliu, profiliais, įvairios paskirties mišiniais, klijais; taip pat laminuotomis plokštėmis, sodo, daržo reikmenimis. Antrajame – santechnika ir elektros prekėmis. Trečiajame – dažais, gruntu, įrankiais, tvirtinimo elementais ir kitomis smulkmenomis, be kurių remontas neįsivaizduojamas. Ir, galiausiai, ketvirtajame skyriuje prekiaujame baldais, tapetais, užuolaidomis, karnizais, šviestuvais, vidaus ir lauko durimis. Bendras parduotuvės plotas –  apie 2000 m2.

 

Bendrovės strategija. ŽŪB „Virčiuvis“ strategija susijusi su pagrindinės misijos, vizijos įgyvendinimu. Įmonės pagrindinė misija – remiantis aukšta įmonės specialistų kompetencija, patirtimi ir naujausiomis technologijomis įkurti statybinių medžiagų pardotuotuvę, kurioje kiekvienas dalininkas atrastų savo galimybes. Vizija -siekiame tapti vietinėje rinkoje lyderiaujančia, rinkos pokyčius stebinčia ir įvertinančia kompanija, patrauklia ne tik pirkėjams, bet ir kūrybingiems, tobulėti siekiantiems specialistams.

 

Siekiant jas įgyvendinti įmonė nuolat ieško strateginių alternatyvų. Suprantame, kad jų pasirinkimas priklauso nuo glaudaus bendradarbiavimo su klientais ir partneriais, o sėkmingas pasirinkimas – užtikrina lengvesnį kelią į sėkmę.